RN
TwitterFacebook

Zambrów: Wpadł z nielegalną bronią i narkotykami

Dwie sztuki broni palnej, 141 sztuk amunicji i blisko 10 gramów amfetaminy. Między innymi to znaleźli mundurowi na terenie posesji 36-letniego mieszkańca powiatu zambrowskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Zambrowscy kryminalni, w minioną środę, 31 lipca, zatrzymali mężczyznę, który na swojej posesji posiadał nielegalną broń, amunicję oraz narkotyki. Do zatrzymania podejrzewanego doszło na terenie gminy Rutki.

W sumie policjanci zabezpieczyli dwie sztuki broni palnej oraz 141 sztuk amunicji. W pokoju zajmowanym przez 36-latka mundurowi ujawnili również torebkę foliową z białym proszkiem oraz woreczek strunowy z suszem roślinnym koloru zielonegoprzekazuje mł. asp. Agnieszka Predko, oficer prasowy zambrowskiej policji.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to blisko 10 gramów amfetaminy i ponad pół grama marihuany. Mundurowi zabezpieczyli również 3 wagi oraz elektronarzędzia, które mogą pochodzić z przestępstwa. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

oprac. pg/ KPP Zambrów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *