RN
TwitterFacebook

ABC Wiary – Rodzina – Wspólnota trudnych małżeństw SYCHAR

Spotykają się by wzajemnie dać sobie wsparcie i nadzieję, dzielą się swoim świadectwem, ale przede wszystkim walczą o swoje małżeństwo.

Wspólnota trudnych małżeństw SYCHAR propaguje pomoc na gruncie wiary chrześcijańskiej w uzdrowieniu małżeństwa w kryzysie na każdym jego etapie. Służy pomocą małżonkom przeżywających kryzys i problemy małżeńskie (problemy osobowościowe, zdrada, odejście współmałżonka i jego wejście w nowy związek, przemoc, alkoholizm, rozwód, etc.)

Wspólnota SYCHAR wspiera też małżonków sakramentalnych w wytrwaniu w wierności współmałżonkowi „na dobre i na złe” i w zobowiązaniach wynikających z przysięgi małżeńskiej. Charyzmat Sycharowski streszcza się w zdaniu, że każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania.

Zapraszam do rozmowy Joanny Ekstowicz z ks. Jackiem Kotowskim o tej szczególnej wspólnocie i szczególnym duszpasterstwie.

 
Ważne: Spotkania Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR odbywają się w Łomży w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca o godz. 17.30 oraz w Hodyszewie w Domu Rekolekcyjnym Księży Pallotynów w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 17.00.

 

1 komentarz

  1. Basia Odpowiedz

    http://www.sychar.org aktualne wiadomości o liczbie Ognisk w Diecezji Łomżyńskiej. Pozdrawiam, z Panem Bogiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 5 =