TwitterFacebook

110 km/h w terenie zabudowanym. Kierowca BMW stracił prawo jazdy

Zatrzymanie prawa jazdy, mandat i punkty karne, to efekt przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym przez kierującego samochodem osobowym. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali do kontroli mężczyznę, który jechał z prędkością 110 km/h, na odcinku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.

To pierwsza w tym roku osoba, która straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym na terenie powiatu grajewskiego.Wczoraj, tuż po godzinie 21:00, w Grajewie na ul. Ełckiej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali do kontroli kierującego osobowym  BMW,  który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 110 km/h. Kierowcą okazał się 36 – letni mieszkaniec powiatu grajewskiego.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za powyższe wkroczenie, mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, celem podjęcia decyzji przez starostę o cofnięciu uprawnień na co najmniej 3 miesiące. Kierowca został też ukarany wysokim mandatem karnym, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *