RN
TwitterFacebook

“Coś dla ochłody” – zajęcia w Muzeum Mleka w Grajewie

W Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie zorganizowano kolejne zajęcia kreatywno-plastyczne dla dzieci i młodzieży. Tym razem tematem były zimne napoje oraz lody.

Przybyli na te zajęcia mogli wybrać sobie jedną z trzech prac, które chcą wykonać. Pierwsza z nich dotyczyła zrobienia lemoniady z papieru. Dzieci wyklejały w namalowanej szklance wycięte cytrynki oraz robiły bąbelki specjalną folią oraz farbą. Druga praca polegała na wykonaniu lodów z pianki do golenia oraz barwnika. Ostatnia z prac to napój z folii oraz cekinów. Każdy z uczestników znalazł coś dla siebie.

Jak wyjaśniali uczestnicy zajęć – są one bardzo potrzebne, gdyż dzięki nim można nauczyć się wielu nowych kreatywnych zabaw oraz wykonać coś na pamiątkę. Oprócz tego bardzo się cieszą, że mogą w nich uczestniczyć ze względu na to, iż mogą spędzić miło czas w gronie swoich rówieśników.

Grajewskie Centrum Kultury w swoich obiektach zaplanował dla dzieci i młodzieży moc atrakcji. Między innymi warsztaty plastyczne, teatralne, a także karaoke oraz seanse filmowe.

Paulina Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × four =