RN
TwitterFacebook

Grajewo: Mieszkańcy zagłosowali i wybrali projekty z Budżetu Obywatelskiego 2020

W głosowaniu do Budżetu Obywatelskiego 2020 znalazły się trzy propozycje. Grajewianie już zdecydowali na co wydadzą 150 tys. złotych.

Przypomnijmy, że głosować można było na:

  1. Remont i modernizacja sceny plenerowej przy Klubie Hades, szacowany koszt to ponad 140 tys. złotych. Zadanie obejmuje: sporządzenie dokumentacji. Wykonanie nowego pokrycia sceny, wykonanie schodów zejściowych po obu stronach sceny, wykonanie barierek ochronnych z boku i z tyłu sceny, wykonanie dodatkowych podestów z boku sceny, modernizacja układu i pokrycia dachowego, modernizacja zabudowy przestrzeni między sceną a podłożem, wyprowadzenie instalacji elektrycznej, montaż sztankiet spuszczanych i bocznych, zabezpieczenie antykorozyjne.
  2. Plac zabaw i siłownia przy Pływalni Miejskiej, szacowany koszt to ponad 147,8 tys. złotych. Zadanie obejmuje: Zamontowanie zestawu zabawowego składającego się z wieży, huśtawki kombinowanej, trampoliny ziemnej, huśtawki ważki podwójnej, sprężynowców, karuzeli wielki wirujący talerz, elementów siłowni zewnętrznej montowanych po 2 na pylonie: podciągacz + wypychacz, wahadło+steper, Orbitek +rowerek, narciarz + wioślarz, twister+ biegacz. Montaż dwóch multimedialnych ławek solarnych.
  3. Ogrodzenie boiska do siatkówki plażowej, szacowany koszt to 11,7 tys. złotych. Zadanie obejmuje: Ogrodzenie istniejącego boiska do siatkówki plażowej znajdującego się w Parku „Wolności”, ogrodzeniem wykonanym z siatki ogrodzeniowej o wysokości 4 m w odległości 2 metry od krawędzi boiska.

233 głosami zdecydowano, że zrealizowany zostanie remont i modernizacja sceny plenerowej przy Klubie Hades. Pozostałe zadania otrzymały kolejno 192 i 43 głosy.

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *