RN
TwitterFacebook

Grajewo: Nowe i praktyczne porcje serów z Mlekpolu

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol wprowadza na rynek swoje najpopularniejsze sery w wygodnych i praktycznych porcjach. Miłośnikom sera to rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu.

Mleko i jego przetwory stanowią grupę podstawowych artykułów spożywczych, a ser żółty jest obecny w każdym polskim domu. Wiele możliwości zastosowania sera w codziennym gotowaniu sprawia, że poszukujemy różnych jego rodzajów i form – gotowych plastrów na kanapki, tartego do pizzy, czy po prostu porcji w kawałku. Gouda, Królewski z Kolna, Złoty Mazur, Sejdamer – to sery Mlekpolu cieszące się dużą popularnością konsumentów. Cenione są za jakość i smak, a ich produkcja poparta jest wieloletnią lokalną tradycją. Nowoczesna technologia wytwarzania i pakowania daje gwarancję świeżości oraz czystego i naturalnego składu sera.

Gouda, Królewski z Kolna i Złoty Mazur mogą poszczycić się znakiem„Jakość Tradycja”, który przyznawany jest produktom żywnościowym wysokiej jakości z uwzględnieniem produktów tradycyjnych.

Mając na względzie zmieniające się potrzeby konsumentów, Mlekpol proponuje swoje najpopularniejsze sery w praktycznych i wygodnych do przechowywania opakowaniach: gouda 400 i 700 g, Królewski z Kolna 400 g, Złoty Mazur 700 g oraz Sejdamer i Bydgoski po 400 g.

mat. nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *