RN
TwitterFacebook

Grajewo: Robotnicy znaleźli niewybuch. Saperzy podjęli ładunek

Po godzinie 9 na placu budowy w rejonie ulicy Wojska Polskiego w Grajewie robotnicy znaleźli niewybuch. Na miejscu występują utrudnienia. 

– O godzinie 9:35 otrzymaliśmy zgłoszenie o znalezieniu niewybuchu na placu budowy w rejonie ul. Wojska Polskiego. Policjanci do czasu przybycia saperów z Orzysza, zabezpieczają miejsce znalezienia przez robotników niewybuchu. O ewentualnej ewakuacji zdecyduje przybyły na miejsce patrol saperów – informuje nł. asp. Sylwia Gosiewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

Na miejscu wstępują utrudnienia w ruchu. Wjazd do Zespołu Szkół nr 2 od ul. Wojska Polskiego tj. DK61 jest zablokowany. Wjazd do szkoły na tą chwilę możliwy jest od ul. Kościelnej. 

Aktualizacja, godz. 13:55:

Saperzy podnoszą niewybuch w związku z czym ul. wojska Polskiego (dk65) na wysokości ul. Falewicza i ul. Kościelnej jest zablokowana.

Aktualizacja, godz: 14:48:

Zakończyły się czynności w związku z podjęciem przez saperów niewybuchu na ulicy Wojska Polskiego w Grajewie. Decyzją dowódcy saperów ewakuowani byli mieszkańcy pobliskich bloków w promieniu ok. 200 m, w tym Zespół Szkół Nr 2 (222 uczniów). Łącznie było to około 271 osób. Ruch na drodze DK65 jest już płynny.

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − 8 =