RN
TwitterFacebook

Grajewo: Uszkodził cudzy samochód i uciekł. Zatrzymała go policja

Grajewscy policjanci zatrzymali 25-latka, który uszkodził audi, a następnie uciekł. Samochód był zaparkowany na jednym z osiedlowych parkingów na terenie miasta, a wewnątrz przebywały dwie osoby. Młody grajewianin usłyszał już zarzut. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny grajewskiej komendy Policji, w miniony piątek w nocy, otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu na jednym z osiedlowych parkingów. Dodatkowo, z zawiadomienia wynikało, że wewnątrz auta znajdowały się dwie osoby.

Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że do zaparkowanego auta podszedł pijany mężczyzna i zaczął w nie kopać. Sprawca uszkodził przednią szybę oraz karoserię auta i oddalił się w kierunku pobliskich bloków. Policjanci bezzwłocznie zaczęli szukać młodego mężczyzny. Już kilka minut później 25-latek był w rękach mundurowychmówi sierż. sztab. Sylwia Gosiewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

Okazało się, że był pijany i nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Mieszkaniec Grajewa został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 25-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Grajewo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *