RN
TwitterFacebook

Grajewo: W Parku Solidarności stanie automatyczna toaleta

Burmistrz Miasta Grajewo ogłosił przetarg pn.: „Dostawa i montaż automatycznej toalety w Parku Solidarności w Grajewie”. Zamówienie realizowane jest w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zagospodarowanie Parku Solidarności oraz tworzenie terenów zielonych w Grajewie”.

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie automatycznej toalety jednostanowiskowej przystosowanej dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich wraz z pomieszczeniem techniczno–serwisowym. Ponadto do zadań wykonawcy należeć będzie wykonanie robót budowlanych związanych z montażem toalety oraz odpowiednim podłączeniem do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i elektrycznej.

Toaleta posiadać będzie wentylację i ogrzewanie. Elewacja zewnętrzna budynku obłożona płytami z naturalnego kamienia granitowego pokryta środkiem anty graffiti.

Na składanie swoich ofert zainteresowane firmy mają czas do 25 sierpnia 2020 r. Od momentu podpisania umowy zwycięska firma będzie miała 90 dni na realizację inwestycji.

To nie jedyny, trwający aktualnie przetarg na doposażanie Parku Solidarności. Miasto Grajewo poszukuje firmy, która wybuduje nowoczesny plac zabaw i tor typu pumptrack.

Szczegóły dotyczące trwających przetargów dostępne są na BIPie Urzędu Miasta Grajewo w zakładce Przetargi i zamówienia publiczne.

UM Grajewo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *