RN
TwitterFacebook

Grajewo: Wkrótce ruszy głosowanie na zadania Budżetu Obywatelskiego 2020

Trzy zadania powalczą o możliwość realizacji w ramach grajewskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.  W tym roku do dyspozycji jest 150 tys. złotych na dwa zadania – jedno do 100 tys. złotych, a drugie do 50 tys. złotych. 

Głosowanie na zadania do Budżetu Obywatelskiego Miasta Grajewo odbędzie się od 29 lipca do 12 sierpnia 2019 r. do godziny 11.30. Głosować można w formie papierowej oraz elektronicznie za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie budżetu. Każdy może oddać 2 głosy: po jednym na zadanie o wartości do 100 tys. zł i na zadanie do 50 tys. zł. Wyniki zostaną ogłoszone do 9 września. 

Oto lista zadań, na które można głosować:

  1. Remont i modernizacja sceny plenerowej przy Klubie Hades, szacowany koszt to ponad 140 tys. złotych. Zadanie obejmuje: sporządzenie dokumentacji. Wykonanie nowego pokrycia sceny, wykonanie schodów zejściowych po obu stronach sceny, wykonanie barierek ochronnych z boku i z tyłu sceny, wykonanie dodatkowych podestów z boku sceny, modernizacja układu i pokrycia dachowego, modernizacja zabudowy przestrzeni między sceną a podłożem, wyprowadzenie instalacji elektrycznej, montaż sztankiet spuszczanych i bocznych, zabezpieczenie antykorozyjne.
  2. Plac zabaw i siłownia przy Pływalni Miejskiej, szacowany koszt to ponad 147,8 tys. złotych. Zadanie obejmuje: Zamontowanie zestawu zabawowego składającego się z wieży, huśtawki kombinowanej, trampoliny ziemnej, huśtawki ważki podwójnej, sprężynowców, karuzeli wielki wirujący talerz, elementów siłowni zewnętrznej montowanych po 2 na pylonie: podciągacz + wypychacz, wahadło+steper, Orbitek +rowerek, narciarz + wioślarz, twister+ biegacz. Montaż dwóch multimedialnych ławek solarnych.
  3. Ogrodzenie boiska do siatkówki plażowej, szacowany koszt to 11,7 tys. złotych. Zadanie obejmuje: Ogrodzenie istniejącego boiska do siatkówki plażowej znajdującego się w Parku „Wolności”, ogrodzeniem wykonanym z siatki ogrodzeniowej o wysokości 4 m w odległości 2 metry od krawędzi boiska.

pg/UM Grajewo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *