RN
TwitterFacebook

Grajewo: Wysoka wygrana grajewian w II lidzie futsalu

W niedzielne popołudnie w grupie 1 w II lidze futsalu województwa podlaskiego drużyna MOSiR – u Grajewo wysoko, bo 9 : 2 wygrała z Bonito Białystok. Licznie zgromadzeni kibice w hali sportowej MOSiR obejrzeli ciekawy mecz, a wygrana z młodziutką drużyną gości dobrze rokuje na przyszłość.

Od początku gospodarze mocno przycisnęli i wykorzystywali każdą okazję do skutecznego zakończenia ataku. Natomiast goście pokazali, że potrafią grać w piłkę i tylko brak szczęścia i skuteczności sprawił, że zdobyli tylko dwie bramki. Dobrze spisywali się u gospodarzy obaj bramkarze, którzy kilka razy popisali się przepięknymi paradami.

Mecz miał ładną oprawę. Piłkarze wyszli na mecz w asyście grupy tanecznej Warmia Angels, która zaprezentowała się w przerwie spotkania. Tradycyjnie strzelec pierwszej bramki otrzymał upominek od szkółki pływackiej Aqva Sport. Kolejne mecze ligowe już po świętach.

MOSiR Grajewo – BONITO Białystok 9 : 2 (5:1).

Bramki: Mikucki 3, Edison 2, A. Doliwa, Wójcicki, Cybulski, Płaskowicki (MOSiR) – Cudowski, Matus (Bonito).

MOSiR: Jabłoński – Tuzinowski, A. Doliwa, Cybulski, Piwko oraz Edison, Koszczuk, Mikucki, Płaskowicki, Wójcicki, Święciński, Jagłowski, Górski. Trener: Daniel Tuzionowski.

BONITO: Piećko – Rudkowski, Matus, Gryko, Cudowski oraz Dziekoński, Bieliński, Łopaciuk, Kozłowski, Dojlida, Sachajczuk, Prużanin, Łapiński, Maciejuk. Trener:Rafał Kasperowicz.

Sędziowali: sędzia I – Piotr Jankowski, sędzia II – Radosław Zaręba, sędzia czasowy – Kamil Łupiński.

Żółta kartka: Mateusz Cybulski (MOSiR).

Widzów: 150

WJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *