TwitterFacebook

Kolejny „rajdowiec” w terenie zabudowanym. Tym razem w powiecie grajewskim

Zatrzymanie prawo jazdy i mandat – to efekt przekroczenia dopuszczalnej prędkości auta o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali mężczyznę, który jechał z prędkością 104 km/h, w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. To kolejny taki przypadek na terenie naszego powiatu.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, w miejscowości Guty zatrzymali do kontroli kierowcę samochodem osobowym, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Wybór tego miejsca wynikał ze zgłoszeń internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, w związku ze zdarzającymi się tam przypadkami przekraczania prędkości przez kierujących.

Przeprowadzony przez funkcjonariuszy pomiar wykazał, że mężczyzna jechał z prędkością 104 km/h, na odcinku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. 47 – letniemu obywatelowi Litwy za popełnione wykroczenie policjanci zatrzymali prawo jazdy, a ponadto ukarali go mandatem karnym. 

KPP w Grajewie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *