RN
TwitterFacebook

Oświatowy Turniej ZNP w Grajewie [FOTO]

Już po raz XIII w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się (12.01) Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu. Zawodnicy rywalizowali o puchary Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie, a turniej odbył się pod honorowym patronatem burmistrza miasta.

Po raz kolejny najlepsi okazali się zawodnicy Teachers Białystok (od lat ta ekipa grała pod nazwą Zabłudów), którzy wystąpili w następującym składzie: Jarosław Leończuk, Grzegorz Pieczywek, Marek Jamiołkowski, Artur Sacharczuk, Radosław Klepacki, Marcin Zawadzki, Krzusztof Kiercul, Jakub Leończuk. Drugie miejsce po bardzo ambitnej grze zajęła drużyna Politechniki Białostockiej. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom Oświacie Grajewo, a czwarte zajęła Fabryka Rafała Białystok (IV LO), która po kilkuletniej przerwie wróciła do rozgrywek.

Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami, a dla wszystkich uczestników przygotowano okolicznościowe medale. Organizatorem wydarzenia był Zarząd Oddziału ZNP w Grajewie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Kolejne Mistrzostwa 11 stycznia 2020 roku, jak zwykle w gościnnej hali sportowej MOSiR w Grajewie.

WJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *