RN
TwitterFacebook

Region. Wiktoria Wiśniewska wraca z koroną z konkursu Miss Globe

Tytuł Miss Golden Girl przywiezie z konkursu Miss Globe 2020 19-letnia Wiktoria Wiśniewska z Grajewa. – Była to kolejna świetna przygoda, którą miałam okazję przeżyć w zupełnie innym państwie. Dałam z siebie 100 procent – mówi.

42 kandydatki z całego świata zaprezentowały się w czterech odsłonach: kostiumach narodowych (kostium Wiktorii został udostępniony przez Grajewskie Centrum Kultury), strojach kąpielowych, sukienkach koktajlowych oraz sukniach wieczorowych (piękną suknię dla reprezentantki Polski przygotowała projektantka Ela Piorun).

Przygoda z konkursem The Miss Globe trwała dwa tygodnie. Podczas zgrupowania Wiktoria miała okazję poznać kulturę Albanii oraz nawiązać kolejne nowe przyjaźnie. Do Polski wraca 15  listopada.

Wiktoria Wiśniewska ma 19 lat i pochodzi z Grajewa. Jest absolwentką II  Liceum Ogólnokształcącego im Mikołaja Kopernika. Teraz studiuje na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. W 2018 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej i 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018. W 2019 dostała się do TOP10 Miss Tourism Metropolitan International w Kambodży.

– Jesteśmy ogromnie dumni z Wiktorii. To już kolejny konkurs międzynarodowy oraz kolejny sukces młodziutkiej Miss. Szczęśliwi i usatysfakcjonowani czekamy na powrót Wiktorii do Polski przekazują w swoim komunikacie organizatorzy konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej.Wyjazd Wiktorii do Albanii był możliwy dzięki wsparciu, jakiego konkursowi Miss Ziemi Łomżyńskiej od wielu lat udziela Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, a także dzięki Burmistrzowi Grajewa, Dariuszowi Latarowskiemu, który pokrył koszt biletów lotniczych.

Miss Ziemi Łomżyńskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + ten =