TwitterFacebook

Sukces Kina Nadziei w Szczuczynie [FOTO]

Wielkim sukcesem okazało się letnie kino Radia Nadzieja w Szczuczynie. Ponad czterysta osób przez dwa dni w Szczuczynie miało okazję, w kinie pod gołym niebem, obejrzeć dwa filmy: w środę film pt. „Biała jak mleko, czerwona jak krew”, i w czwartek film pt. „Wyklęty”.

Mieszkańcom Szczuczyna bardzo spodobała się inicjatywa kina na świeżym powietrzu. Mieszkamy w małej miejscowości – mówiła jedna z uczestniczek kina – i jest to coś innego. Jest to alternatywa dla siedzenia i gapienia się w komputer albo w telewizor.
Burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński już zapowiedział, że to nie ostatnia wizyta letniego kina. Jestem przekonany, że letnie kino Radia Nadzieja wróci do Szczuczyna, i liczę na to, że spotkamy się minimum za rok.

Przed pokazem filmu „Wyklęty” fani kina letniego mieli okazję obejrzeć film promujący Szczuczyn pt.: „Szczuczyn okiem młodego filmowca” produkcji Filmowej_12 działającej przy BCK w Szczuczyn.

Ostatnią miejscowością, w której zagości Letnie Kino Nadziei będzie Radziłów. Tam projekcje będą odbywać się 13 i 14 sierpnia.

JE / Fot. Filmowa_12 Szczuczyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *