RN
TwitterFacebook

VI Olimpiada Przedszkolaka w Grajewie [FOTO]

Na stadionie miejskim im. W. Terleckiego w Grajewie odbyła się VI Olimpiada Przedszkolaka zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Przedszkolaki z grajewskich placówek wzięły udział w konkurencjach, które specjalnie zostały przygotowane na tę olimpiadę. Zabawa polegała na tym, żeby każde dziecko wykonało dziesięć różnych ćwiczeń spośród pięćdziesięciu konkurencji. Za zdobycie wszystkich pieczątek na karcie uczestnika, na dzieci czekały pamiątkowe dyplomy oraz medale, a także słodka niespodzianka w postaci batoników.

Dzieci między innymi mogły spróbować swoich sił w rzucaniu dyskiem, układaniu cyferek w odpowiednie miejsca, strzelaniu piłki do bramki oraz skakaniu na skakance. Konkurencje przygotowali starsi koledzy i koleżanki uczący się w zespołach szkół miejskich.

Olimpiada rozpoczęła się od odśpiewania specjalnego hymnu tego wydarzenia oraz od zapalenia znicza. Wszystkich przybyłych gości, przedszkolaków oraz rodziców przywitała Izabela Randzio, prowadząca wydarzenie oraz kierownik CIS-u.

Współorganizatorami VI Olimpiady Przedszkolaka byli: Centrum Integracji Społecznej, Lekkoatletyka dla każdego oraz miasto Grajewo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *