TwitterFacebook

Wieczorki pod chmurką w Grajewie

W ramach działań dotyczących rewitalizacji Grajewa Stowarzyszenie „Alternatywa” prowadzi zajęcia dla najmłodszych mieszkańców miasta, tworząc tak zwane wieczorki pod chmurką.

Stowarzyszenie „Alternatywa” realizuje program edukacyjno – animacyjny i współpracuje z miastem w ramach projektu „Rewitalizacja centrum Grajewa”. Projekt ten dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

We września zajęcia będą prowadzone na trzech placach przy ulicach takich jak: Traugutta 5, Dolna 11 oraz Łazienna 11. Są to zajęcia ruchowe, ale także gry i zabawy, które pomagają się rozwijać. Oprócz tego dzieci mogą spróbować swoich sił podczas karaoke czy grach zręcznościowych. Realizowana jest także projekcja filmów edukacyjnych, która ma miejsce w budynku Grajewskiego Centrum Kultury, gdzie mieści się centrum „Nowa droga”, które również prowadzi zajęcia.

Wszyscy, którzy uczestniczą w zajęciach mogą także dowiedzieć się o planach związanych z rewitalizacją Grajewa. Między innymi jaki teren będzie zmieniany oraz co jest w planach dotyczących tych zmian.

Najbliższe wieczorki pod chmurką odbędą się 15 września na placu przy ulicy Traugutta 5 od godziny 16.00 do 20.00, a także 16 września na placu przy ulicy Łaziennej 11 w takich samych godzinach.

Paulina Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *