TwitterFacebook

35. PPŁ: Coraz bliżej do celu [VIDEO/FOTO]

To już ósmy dzień pielgrzymują pątnicy 35. Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę. Według danych z sekretariatu pielgrzymki na Jasną Górę pielgrzymuje ponad 450 osób, a ponieważ pielgrzymi wciąż dojeżdżają i dopisują się do pielgrzymki to trudno jest podać ostateczną ilość pielgrzymów.

Dziś przed pielgrzymami od 34 do prawie 37 kilometrów. Wyruszyli o godz. 6:00 rano z Wyśmierzyc by na wieczór dotrzeć do Zachorzyna i Jastrzębia gdzie czekać będzie na nich kolejny nocleg. Po drodze zatrzymają się w czterech miejscach: o godz. 8:10 na pierwszy godzinny odpoczynek w Kostrzyniu, o godz. 10:25 na 45 min. w Kłudnie, a później w Klwowie gdzie spędzili czas na Adoracji Najświętszego Sakramentu i Mszy św. oraz na ostatnim 45 min. postoju o godz. 16:15 w lesie za Drążnem. Na nocleg pątnicy powinni dotrzeć w zależności od grupy o godz. 18:15 w Zachorzynie lub o godz. 18:45 w Jastrzębiu.

Wczorajszy dzień zakończył się Mszą świętą i Apelem z prymicyjnym błogosławieństwem ks. Łukasza Brzostowskiego przewodnika grupy żółto-brązowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *