TwitterFacebook

Akcja ZNICZ 2017 w powiecie kolneńskim. Zmiana organizacji ruchu

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolnie od dziś (27.10) od godziny 6:00 do czwartku (02.11) do północy prowadzić będą działania pod kryptonimem ZNICZ 2017. W trakcie służby policjanci będą czuwać nad utrzymaniem płynności i bezpieczeństwa ruchu w rejonie cmentarzy, eliminować z ruchu nietrzeźwych uczestników, udzielać informacji kierowcom o czasowych zmianach komunikacyjnych w organizacji ruchu, eliminować z ruchu pojazdy, których stan techniczny zagraża bezpieczeństwu w komunikacji. 

W dniach od 27 października do 2 listopada br. zaplanowane są następujące zmiany organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarzy:

W Kolnie:

1. Na ulicy Sobieskiego wprowadza się zakaz zatrzymywania się po lewej stronie od skrzyżowania z ul. Senatorską do skrzyżowania z ul. Polną.

2. Na ul. Konopnickiej wprowadza się zakaz zatrzymywania się po stronie prawej od skrzyżowania z ul. Senatorską do parkingu przy SP nr 2 w Kolnie.

3. Zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi na ul. Konstytucji 3 Maja od skrzyżowania z ul. Krupki do drogi wjazdowej na cmentarz oraz od ww drogi do m. Gromadzyn.

4. Ograniczenie prędkości do 40 km/h na odcinku drogi do skrzyżowania z ul. Krupki oraz do skrzyżowania z ul. Konstytucji 3 Maja z ul. Krupki do znaku – „koniec obszaru zabudowanego”.

W Lachowie:

1. Zakaz zatrzymywania się od tablicy miejscowości od strony Kolna do skrzyżowania z drogą do m. Kiełcze Stare po lewej stronie.

2. Zakaz zatrzymywania się od tablicy miejscowości od strony Kiełcze Stare do skrzyżowania z m. Kolno po lewej stronie.

Przypominamy jednocześnie, że we wtorek (31.10) w godzinach od 18.00 do 22.00 oraz w środę (01.11) w godzinach od 8:00 do 22.00 obowiązuje ograniczenie w ruchu dotyczące samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton ( z wyłączeniem autobusów).

KPP Kolno/mw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *