TwitterFacebook

Chodź na dzień skupienia z Maryją

Czas zbliżających się ferii kusi wieloma możliwościami wykorzystania wolnego czasu. Dla młodych kobiet, które prócz rekreacji chciałyby zainwestować w rozwój duchowy, łomżyńskie siostry Służki przygotowały wyjątkowy dzień skupienia z Maryją.

Głównym tematem spotkania jest głębsze poznawanie tajemnic Maryi. Będziemy próbowały spędzić ten dzień z Maryją, oddając jej swoje marzenia, problemy, radości i relacje – mówi s. Marlena, służka Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej. Siostry służki zachęcają do uczestnictwa w dniu skupienia, bo dzięki niemu można konstruktywnie spędzić czas: Możemy tę sobotę spędzić w wyjątkowy sposób, przez co będzie ona inna niż wszystkie pozostałe. W jej trakcie będzie okazja do spotkania z drugim człowiekiem i leniuchowania, ale też będzie też moment na modlitwę. Z całą pewnością nie będzie to stracony czas, bo czas spędzony z Bogiem nigdy nie jest stracony – dodaje służka.

Dzień skupienia przeznaczony jest dla kobiet do 35 roku życia. W programie między innymi: Eucharystia, konferencja, czas na modlitwę osobistą i rekreacje. Spotkanie będzie miało miejsce w najbliższą sobotę (19.01) w godz. od 8.00 do 21.00 w klasztorze sióstr służek w Łomży przy ul. Radzieckiej 4. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem tel. 516-758-883.

Beata Borkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *