TwitterFacebook

Demczyszak v-ce Mistrzem Polski

Bardzo dobry start na Mistrzostwach Polski w Biegu Ulicznym na dystansie 5 kilometrów zanotowali zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Mateusz Demczyszak z czasem 14:31 wywalczył srebrny medal przegrywając jedynie z Tomaszem Grycko-14:27 (Bliza Władysławowo) a wyprzedzając Rafała Głowalę – 14:41 (Wilga Garwolin).

Czwarty linię mety minął Emil Dobrowolski – 14:53 (PREFBET) a dziesiąty był Przemysław Dąbrowski – 15:31, który 50 minut przed biegiem na 5 kilometrów ukończył na drugim miejscu półmaraton – 1:11,33. Wśród kobiet na dystansie 5 kilometrów, czwartą lokatę zajęła zawodniczka PREFBETU Anna Szyszka – 18:12.

Medal Mateusza Demczyszaka to czwarty medal Mistrzostw Polski dla zawodnika „PREFBETU ŚNIADOWO” ŁOMŻA w tym sezonie a ogólnie zawodnik ma w dorobku 33 „krążki” z mistrzostw naszego kraju.