RN
TwitterFacebook

Drogie Panie! Coś wyłącznie dla was! I Diecezjalne Spotkanie Kobiet

Przed nami I Diecezjalne Spotkanie Kobiet. Wszystkie Panie pragnące pogłębić swoją relację z Bogiem niech czują się zaproszone do Sanktuarium św. Antoniego w Ostrołęce w najbliższy weekend. Hasło: Być jak Maryja.

Adoracja Najświętszego Sakramentu, wspólna modlitwa, Godzina Miłosierdzia i kawa w dobrym towarzystwie – to tylko wybrane punkty programu I Diecezjalnego Spotkania Kobiet w ostrołęckim Sanktuarium św. Antoniego. Słowo katechezy do zgromadzonej w Sanktuarium płci pięknej wygłosi ks. Marcin Sobiech – dr nauk teologicznych z zakresu Historii Kościoła i autor książki „Fatima – przewodnik dla czwartego wizjonera”.

Temat konferencji będzie dotyczył wielkiej godności kobiety, będzie zbieżny z hasłem spotkania: Być jak Maryja. O dziwo, inicjatywa narodziła się podczas… I Diecezjalnego Spotkania Mężczyzn. W trakcie przerwy ksiądz dziekan podszedł do mnie i zasugerował, by pomyśleć o podobnym spotkaniu skierowanym do kobiet. Po Mszy świętej ustaliliśmy datę. Wiedzieliśmy, że najlepiej będzie to zrobić w wigilię Dnia Kobiet – wyjaśnia ks. Marcin Sobiech.

I Diecezjalne Spotkanie Kobiet już w najbliższą sobotę w Sanktuarium św. Antoniego w Ostrołęce. Początek o godzinie 10:00 . Wstęp wolny.

pd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 4 =