RN
TwitterFacebook

GD: Lech Antoni Kołakowski, poseł na Sejm RP: Ziemia łomżyńska, województwo podlaskie wybrało prezydenta Andrzeja Dudę

Za nami I tura wyborów prezydenckich 2020. Jej wyniki komentował w audycji „Gość Dnia” Radia Nadzieja poseł ja Sejm RP Lech Antoni Kołakowski. 

Według niepełnych danych Państwowej Komisji Wyborczej Andrzeja Dudę poparło pond 45% głosujących. W drugiej turze zmierzy się on z Rafałem Trzaskowskim, na którego zagłosowało ponad 28% wyborców:

– Bardzo gorąco pragnę podziękować tym wszystkim, którzy oddali głos na prezydenta Andrzeja Dudę. Jest to dobry wynik. Myślę, że w drugiej turze wynik znacząco przekroczy 50 procent. Odnosząc się w szczególności do wyborów na ziemi łomżyńskiej, w mieście Łomży mamy ponad 50 poparcia. W powiecie łomżyńskim około 70 procent poparcia. W podlaskiem też w pierwszej turze wygrywa prezydent Duda. Jest to dobry prognostyk. Ziemia łomżyńska, województwo podlaskie wybrało prezydenta Andrzeja Dudę, za co bardzo serdecznie podziękować wszystkim wyborcom – mówił Lech Antoni Kołakowski i dodaje, że liczy na głosy w II turze, bo Andrzej Duda to dobry wybór. – To, co zostało zrobione przez ostatnie 5 lat dla obywateli Rzeczypospolitej, dla mieszkańców związane z dobrymi ustawami. Przypomnę, obniżenie wieku emerytalnego, 500+. To wsparcie rodzin, wsparcie polskiej gospodarki jest bardzo potrzebne. Jest potrzebna kontynuacja dobrej zmiany. 

Z posłem Lechem Antonim Kołakowskim rozmawiał Jakub Trochimowicz: 

Pozostałe rozmowy z cyklu „Gość Dnia” Radia Nadzieja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *