RN
TwitterFacebook

GD: Łukasz Uściłowski, prezes ŁKS Łomża

Na pewno mogło być lepiej – tak prezes ŁKSu Łomża, Łukasz Uściłowski, opisuje swoje odczucia po zakończeniu rozgrywek w rundzie jesiennej bieżącego sezonu. O tym, jak radzi sobie drużyna prezes opowiadał w audycji “Gość Dnia” Radia Nadzieja.

Łomżyński klub na półmetku rozgrywek IV ligi znajduje się na piątym miejscu ze stratą ośmiu punktów do lidera, drużyny Tur Bielsk Podlaski. Zdaniem prezesa, pozytywny impuls biało-czerwonym dała zmiana trenera, do której doszło w połowie rundy:

– Tomasz Staniórski prowadził zespół w ośmiu spotkaniach. Sześć zwycięstw, dwa remisy. Ta końcówka rundy była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Pięć zwycięstw z rzędu, także jeszcze szansa na rehabilitację przed nami. Wszystko może się zdarzyć. Myślę, że ten dystans nie jest duży. Też zobaczymy co się wydarzy w tych klubach z czołówki w przerwie zimowej. 

Obecnie piłkarze ŁKSu skupiają się na treningach i odpoczynku. Pierwsze sparingi przed rundą wiosenną zaplanowane są na styczeń, a samo wznowienie rozgrywek ma mieć miejsce w połowie marca. Biało-czerwoni najprawdopodobniej kolejną rundę rozpoczną od zaległego meczu z drużyną KS Michałowo.

Z Łukaszem Uściłowskim rozmawiał Jakub Trochimowicz: 

Pozostałe rozmowy z cyklu “Gość Dnia” Radia Nadzieja:

jt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + eleven =