RN
TwitterFacebook

GD: Sebastian Łukaszewicz, radny Sejmiku Województwa Podlaskiego

Gościem Dnia Radia Nadzieja był Sebastian Łukaszewicz, radny Sejmiku Województwa Podlaskiego i twórca inicjatywy „Podlaskie dla Dudy”. Inicjatywa ma pokazać, że podlascy samorządowcy wspierają Prezydenta Andrzeja Dudę w walce o reelekcję w zbliżających się wyborach prezydenckich. 

Zachęcam wszystkich, abyśmy pracowali do końca, do ostatnich godzin kampanii wyborczej, do ciszy wyborczej na rzecz wygranej Andrzeja Dudymówił radny Sebastian Łukaszewicz i wyrażał nadzieję, że uda się to zrobić w pierwszej turze.Ja wierzę, że ono jest możliwe. Przy maksymalnej mobilizacji naszego elektoratu, naszych wyborców ono jest możliwe. 

W najbliższym czasie w ramach inicjatywy „Podlaskie dla Dudy” w środę odbędzie się tzw. tweetup. Będzie to okazja do spotkania dla zwolenników prezydenta, którzy do tej pory „ćwierkali” na twitterze. W planach jest też spotkanie w Łapach, które zaplanowano na piątek, 26 czerwca. Będzie to okazja dla samorządowców z powiatu białostockiego do podpisania deklaracji poparcia Andrzeja Dudy, ale też przekonania mieszkańców do oddania głosów na urzędującego prezydenta. 

Z Sebastianem Łukaszewiczem rozmawiała Anna Czytowska: 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *