RN
TwitterFacebook

GD: Wojciech Winko, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Łomżyńskiej

“Gościem Dnia” Radia Nadzieja był dzisiaj (24.07.) Wojciech Winko, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Łomżyńskiej. W rozmowie z Pawłem Zyskowskim opowiedział m.in. o koncercie szantowym i łomżyńskim porcie. 

Pieśni żeglarskie i marynistyczne zabrzmią jutro (25.07) na łomżyńskich bulwarach. Wtedy właśnie odbędzie się festiwal “Szanty nad Narwią”, w trakcie którego wystąpią trzy zespoły “Flash Creep”, “Cztery Refy” i “Mechanicy Shanty”. Jeszcze dzisiaj także można się rejestrować do wzięcia udziału w koncercie – przypomina Wojciech Winko, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Łomżyńskiej:

– Chcę powiedzieć, że pojemność tego wygrodzonego miejsca szacuję na 120-150 miejsc, bo to w zależności, czy więcej rodzin się zgłosi czy więcej osób obcych. W tej chwili jest już prawie 100 osób.

Osoby chętne do potwierdzenia udziału w koncercie proszone są o potwierdzenie tego w terminie do dnia 24 lipca br, w postaci wysłania maila na adres: lot.lomza@o2.pl z podaniem swojego imienia i nr. telefonu. Organizator dla wszelkich wyjaśnień związanych z procesem rezerwacji miejsca udostępnia również nr. telefonu: 660 163 846.

Z Wojciechem Winko, prezesem Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Łomżyńskiej rozmawiał Paweł Zyskowski:

Pozostałe rozmowy z cyklu “Gość Dnia” Radia Nadzieja:

jt/pz/pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 3 =