RN
TwitterFacebook

Gmina Kolno: Będzie kolejny remont drogi wojewódzkiej nr 647

Po serii remontów tej trasy na odcinkach od Starego Gromadzyna przez Zabiele do granic administracyjnych Gminy Kolno przyszedł czas na poprawę stanu jej nawierzchni w kierunku do Stawisk. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich wybrał właśnie najkorzystniejszą ofertę na remont tej drogi na odcinku od Starego Gromadzyna do Pachuczyna.  

– Nasze starania, ale też wysiłki władz samorządów przez które przebiega ta droga, oraz bardzo dobra współpraca z zarządem województwa podlaskiego i  Podlaskim Zarządem Dróg Wojewódzkich przynoszą efekty – mówi Józef Bogdan Wiśniewski wójt gminy Kolno. – Po zakończeniu tych prac droga wojewódzka nr 647 w obszarze naszej gminy będzie już prawie w całości bardzo dobrej jakości, a co za tym idzie będzie drogą bezpieczną, co na tej uczęszczanej trasie ma ogromne znaczenie.

Remonty drogi wojewódzkiej to również też okazja do tego, by przebudowywać stykające się z nią drogi gminne. W tym roku Gmina Kolno zaplanowała remont trzech takich dróg. Już wyremontowany został odcinek drogi gminnej w Zabielu, a na odcinki dróg w Starym Gromadzynie i Gromadzynie Wykno trwa procedura wyłonienia wykonawców.

UG Kolno/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *