RN
TwitterFacebook

Gmina Kolno: Samorząd prosi o wyrażenie opinii

Gmina Kolno jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Wiele gmin-jeden cel” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla obszaru Partnerstwa. Punktem wyjścia dla jej przygotowania musi być solidna diagnoza. Wójt zwrócił się do mieszkańców o wyrażenie swojej opinii, bo kto jak nie mieszkańcy wiedzą najlepiej czego im brakuje. 

– Prosimy o wypełnienie ankiety zbierające opinie o gminie, w której żyjecie: usługach publicznych, które zapewnia i których potrzebujecie, jej atutach i słabościach, a także rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były w niej realizowane. Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie zebranych opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizacjęmówi Józef Bogdan Wiśniewski, wójt Gminy Kolno

Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie nie powinno przekroczyć 15-20 minut. Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 13.01.2021 – 27.01.2021. Mieszkańcy zainteresowani udziałem w badaniu mogą przejść do ankiety TUTAJ.

UG Kolno/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 11 =