RN
TwitterFacebook

Internetowa propozycja na Wielki Post

Ksiądz Łukasz Andrzejczyk Moderator Kościoła Domowego prowadzi na Youtube własny kanał zatytułowany „Tabgha”. W Adwencie ks. Łukasz przygotował poranne rozważania i specjalne adwentowe rekolekcje. Natomiast w Wielkim Poście łomżyński duszpasterz chce nam pomóc w głębszym przeżyciu tego czasu i dobrym przygotowaniu do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, dlatego też codziennie zaprasza do wysłuchania „Kromki Słowa”, czyli krótkich rozważań Ewangelii z dnia. W każda niedzielę Wielkiego Postu o godz. 12.00 na kanale będą pojawiać się kolejne części wielkopostnych rekolekcji, które przez autora zostały zatytułowane „Od pośpiechu do wolności”.

Ale to jeszcze nie wszystko. W każda sobotę o godz. 20.00 pojawia się też nowy film z cyklu „Pole Minowe”, który w całości poświęcony jest relacjom między dziećmi, a teściami. Do tej pory ks. Łukaszowi udało się podjąć takie tematy jak: Dzieci opuszczają rodziców, granice między rodzinami, o roztropnym pomaganiu młodym czy o tym co może pomóc w roztropnym stawianiu granic. To wszystko jest już dostępne na youtubowym kanale ks. Łukasza.

W przygotowaniu i w oczekiwaniu jest jeszcze jedna propozycja. Od 12 marca w każdy poniedziałek, środę i piątek ks. Łukasz zaprasza na cykl „(Nie) zwyczajny Ojciec”. Tytuł jest zagadkowy a na premierę musimy poczekać do marca.
Wszystkie te pomoce w przeżywaniu Wielkiego Postu ale też budowania relacji małżeńskich i rodzinnych dostępne są na youtubowym kanale: ks. Łukasz Andrzejczyk – Tabgha.

JE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − two =