RN
TwitterFacebook

Jacek Pulikowski z konferencją dla małżonków i narzeczonych w Ostrołęce

Szczęście w małżeństwie – to temat IX Wieczoru skupienia dla małżeństw i narzeczonych, który będzie miał miejsce w Ostrołęce w sobotę 26 stycznia br.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą Jadwiga i Jacek Pulikowscy, którzy od wielu lat zaangażowani są w duszpasterstwa rodzin i poradnictwo rodzinne. Jacek Pulikowski jest również autorem wielu poczytnych książek i artykułów: „Ewa czuje inaczej”, „Krokodyl dla ukochanej”, „Warto naprawiać małżeństwo”, „Warto pokochać teściową” i wiele wiele innych, które będzie też można nabyć na spotkaniu.

Od kilku lat systematycznie przyjeżdża do Łomży i prowadzi zajęcia w Studium Życia Rodzinnego, gdzie narzeczonym i małżonkom mówi o komunikacji w małżeństwie i relacji z teściami. A ponieważ ma bogate doświadczenie w temacie bo jak sam o sobie mówi jest mężem, ojcem i teściem to wykłady opierają się w głównej mierze na ciekawych, życiowych przykładach i doświadczeniach.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00 w kościele pw. Nawiedzenia NMP (Fara) w Ostrołęce konferencją państwa Pulikowskich. Po niej będzie miała miejsce adoracja najświętszego sakramentu i Msza św.  Dzień skupienia zakończy modlitwa Apelem jasnogórskim

Organizatorem spotkania jest Domowy Kościół i parafia pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce.

Joanna Ekstowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *