RN
TwitterFacebook

Jutro startuje wyprawa rowerowa NINIWA Team [VIDEO]

Jutro wyjazd wyprawy rowerowej NINIWA Team na Islandię. “Operacja Rozpoznanie – Nowy Początek” rusza 9 sierpnia z Kokotka. O godz. 16.00 odprawiona zostanie Msza św. w kościele parafialnym, a po niej poczęstunek dla uczestników Mszy i rowerzystów. Około godz. 18:30 nastąpi wyjazd na lotnisko.

Dlaczego Operacja Rozpoznanie? Tym razem rowerzyści będą ofiarowywać przejechane kilometry w intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Dlaczego Nowy Początek? To już jedenasta wyprawa NINIWA Team, mimo że Ostatnie Okrążenie rzeczywiście miało być ostatnią wyprawą…w obecnej formie. I rzeczywiście skończyła się era wypraw, w której każda następna jechała dalej, szybciej, w więcej osób. Zaczynamy od początku, za to w egzotycznym otoczeniu lodowców, wulkanów i gejzerów.

Dokąd jedziemy? NINIWA team w 2017 roku pojedzie na Islandię, a dokładniej rzecz biorąc poleci. To zupełna nowość w historii naszych wypraw. Rowerzyści co prawda wyruszą z Kokotka, jednak ich pierwszym celem będzie lotnisko, z którego polecą do Reykjaviku, stolicy Islandii. Okrążenie wyspy potrwa trzy tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 − four =