RN
TwitterFacebook

Kandydaci na radnych sejmiku województwa podlaskiego z okręgu łomżyńskiego

Marek Olbryś z Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Piorunek z Koalicji Obywatelskiej i Stefan Krajewski z Polskiego Stronnictwa Ludowego liderami na listach tych partii w wyborach do sejmiku województwa podlaskiego z okręgu wyborczego nr 3.

W sumie w okręgu łomżyńskim o mandat w sejmiku ubiegać się będzie 54 kandydatów. Kolejne jedynki na listach to: Ewelina Makowska z Partii Razem, Tadeusz Nowak z Partii Zielonych, Karol Kiciński z Komitetu Wyborczego Wyborców Wolność w Samorządzie, Aleksander Szymczak z Ruchu Narodowego RP i Piotr Komorowski z Komitetu Wyborczego Wolni i Solidarni. O północy minął termin zgłaszania list wyborczych.

Poniżej pełne listy kandydatów na radnych sejmiku województwa podlaskiego z okręgu łomżyńskiego:

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA. NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 PIORUNEK Jacek (53 lat) Łomża
2 KISIEL Cezary Mikołaj (39) Łomża
3 MINDA Marek Stanisław (68) Łomża
4 METELSKA Izabela (46) Podgórze
5 GRODZKI Piotr (35) Zambrów
6 MICHAŁOWSKA Jadwiga (64) Jedwabne
7 BAGIŃSKA Lucyna (62) Grajewo
8 SAMUL Urszula Bernarda (56) Kolno

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 OLBRYŚ Marek 60 Łomża
2 SEKŚCIŃSKI Adam Wojciech 36 Kolno
3 MIECZKOWSKA Wanda Elżbieta 67 Grajewo
4 SEKŚCIŃSKI Marcin Piotr 38 Kolno
5 KOMOROWSKI Marek Adam 58 Zambrów
6 MODZELEWSKI Piotr 32 Łomża
7 FRĄCZEK Ewa 56 Jedwabne
8 ZALEWSKA Barbara 61 Nowogród

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1 MAKOWSKA Ewelina 24 Rutki-Kossaki
2 SYDOW Michał 29 Białystok
3 IWANIUK Ewa 55 Białystok
4 WYSOCKI Robert Łukasz 34 Białystok
5 OSTAPOWICZ Sylwia 28 Białystok
6 ALEKSANDROWICZ Igor Łukasz 24 Białystok

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1 NOWAK Tadeusz Zenon 62 Łomża
2 KUKLIŃSKA Katarzyna 46 Łomża
3 GRADOWSKI Sławomir 37 Łomża
4 LIPSKA Barbara 66 Białystok
5 SAWŁOWIEC Bogdan Aleksander 69 Białystok
6 GODLEWSKA Sylwia 27 Białystok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1 KICIŃSKI Karol Cyprian 42 Białystok
2 KOŁODZIEJCZYK Janina 64 Białystok
3 NIETUPSKI Cezary 41 Białystok
4 KOSACKA Anna 28 Sokółka
5 DANIŁOWSKI Igor 22 Łomża

 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 KRAJEWSKI Stefan 37 Krajewo Białe
2 GROCHOWSKI Wojciech 47 Grajewo
3 CHABEREK Robert 38 Łomża
4 SZEPELSKA Alina 44 Stara Łomża Przy Szosie
5 SOBIEWSKI Krzysztof 50 Bialiki
6 RYDZEWSKA Anna 25 Szczuczyn
7 PLONA Monika Ewa 35 Dobry Las
8 BRULIŃSKI Dariusz 31 Jakać Borki

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1 SZYMCZAK Aleksander Krzysztof 64 Grajewo
2 SITKO Adrianna 24 Białystok
3 KROPIEWNICKI Jacek 46 Białystok
4 BRZUZY Magdalena 42 Białystok
5 ROGACZ Maciej 29 Białystok
6 FILIPCZUK Łukasz 35 Białystok
7 PALINNIK Agata Paulina 22 Chwaszczewo

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1 KOMOROWSKI Piotr Paweł 41 Sierzputy-Marki
2 FIERTEK Józef 66 Łomża
3 ZABORSZCZYK Ewa 37 Szczepankowo
4 SZABŁOWSKA Joanna Anna 39 Ratowo-Piotrowo
5 TRZASKA Emil 28 Wierzbowo
6 MOCARSKA Elżbieta Wanda 69 Janczewo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four + 14 =