RN
TwitterFacebook

Katoliccy przedsiębiorcy spotkali się na Jasnej Górze

Od godziny 9:00 w Kaplicy Różańcowej w Klasztorze na Jasne Górze trwa II Konferencja Przedsiębiorców Katolickich z Aktem Zawierzenia Bogu przez Maryję. Konferencja przebiega pod hasłem “Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”.

Na Jasną Górę zjechali przedsiębiorcy z wielu zakątków kraju, odpowiadając tym samym na apel ks. Rafała Ostrowskiego, głównego sprawcę dzisiejszego wydarzenia.

Powiedziałem wielu znajomym przedsiębiorcom o konferencji “Bóg, Rodzina, Firma, Hojność” w Częstochowie. Jest to niepowtarzalna okazja – 100. rocznica Objawień Fatimskich. W przeddzień, w imieniu chrześcijańskich przedsiębiorców, zawierzmy swoje firmy Bogu, przez Matkę Bożą – mówi ks. Rafał Ostrowski.

Odzew przerósł oczekiwania księdza Ostrowskiego, który jak przyznaje po raz kolejny doświadczył tego, czym jest Boże Błogosławieństwo. Z podobnym odzewem wśród przedsiębiorców spotkali się także ks. Grzegorz Piątek z Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT oraz Roman Trzaskalik, prezes Parku Naukowo-Technologicznego “Euro-Centrum”, a także prezes Stowarzyszenia Chrześcijańskich Przedsiębiorców i Menadżerów “Nostra Res”.

Honorowy patronat nad konferencją objął ksiądz arcybiskup Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, a wśród obecnych jest między innymi ksiądz biskup Tadeusz Bronakowski.

mk    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × five =