TwitterFacebook

Klerycy zapraszają na „Weekend w Seminarium”

Łomżyńscy klerycy wychodzą na przeciw tym, którzy rozeznają swoje powołanie. Już po raz kolejny zapraszają do udziału w inicjatywie „Weekend w Seminarium”. Przez kilka dni młodzi ludzie mogą przyglądać się temu, jak wygląda życie kleryka.

Inicjatywa „Weekend w Seminarium” realizowana jest w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży od kilku lat. Cieszy się ona zainteresowaniem, gdyż młodzi mężczyźni mogą z bliska zobaczyć jak wygląda życie w uczelni kształcącej przyszłych księży.

Uczestnicy „Weekendu…” biorą udział w wykładach, zajęciach pastoralnych, modlitwach i specjalnie dla nich przygotowanych spotkaniach. Seminarium zapewnia im nocleg w swoim gmachu, a także wyżywienie.

Najbliższy taki „Weekend…” rozpocznie się 17 listopada. Wszystkich zainteresowanych udziałem zachęcamy do kontaktu z ks. Robertem Bączkiem (dane kontaktowe na plakacie).

red

1 komentarz

  1. md Odpowiedz

    A może by tak przy okazji w ramach specjalnego spotkania przeanalizować „List do zagubionych katolików” abp Marcela Lefebvre’a? I nie udawać, że jest tak dobrze, skoro jest jednak źle 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *