RN
TwitterFacebook

Kolno: Program wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Dzisiaj (9.01.) Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Kolno. Poniżej prezentujemy program jego wizyty.

Prezydenckie odwiedziny w Kolnie rozpoczną się około godziny 12:25 od złożenia wieńca pod pomnikiem upamiętniającym żołnierzy Wojska Polskiego zamordowanych przez bolszewików w bitwie pod Lemanem 25 VIII 1920 roku (cmentarz w Kolnie, wejście od ul. Marii Konopnickiej). 

Prezydent weźmie też udział w konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”.  Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 w Kolneńskim Ośrodek Kultury i Sportu, przy ul. Marii Konopnickiej 4. Głowa państwa pojawi się około godz. 12:40. Przewidziane jest wystąpienie Dudy.

Ostatnim punktem wizyty Prezydenta RP w Kolnie będzie spotkanie z mieszkańcami powiatu kolneńskiego. Ta część wizyty odbędzie się w hali sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, przy ul. Marii Dąbrowskiej 4 o godz. 16.00. Uczestnicy spotkania będą mogli wchodzić na halę już od godz. 14.30.

To już kolejna wizyta Andrzeja Dudy w regionie. Wcześniej odwiedził Wysokie Mazowieckie (marzec 2019), Opartowo k. Rajgrodu (lipiec 2019), Brok (wrzesień 2019) i Kulesze Kościelne (listopad 2019).

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *