TwitterFacebook

Komórki macierzyste moim ratunkiem

Fundacja Po prostu Pomagam zwróciła się do nas z prośbą o opublikowanie informacji o zbiórce dla 2,5 letniego Wiktorka.

Wiktorek ma padaczkę objawową, obustronny niedosłuch trzeciego stopnia, mózgowe porażenie dziecięce (spastyczne czterokończynowe), wadę OUN (Zespół Dandy Walkera) oraz duże opóźnienie rozwoju psycho-ruchowego. Rodzice tak opisują swoją codzienność: „Okrutna choroba jaką jest padaczka lekooporna każdego dnia  małymi kroczkami zabiera nam naszego kochanego Wiktorka. Codziennie oddala się od nas coraz bardziej, na co nie możemy dłużej patrzeć. Dlatego też musimy zrobić wszystko aby go ratować!!!” .

Jedyną i ostatnią szansą na zmniejszenie ilości ataków padaczki oraz zmniejszenie towarzyszącego im coraz to silniejszego bólu jest przeprowadzenie zabiegu przeszczepu komórek macierzystych. Zabieg ten nie jest refundowany, a jego koszt jest ogromny (30 tys zł.). Rodzice nie są w stanie samodzielnie sfinansować zabiegu i stąd też nasz apel do Państwa i prośba o pomoc. 

Publikacja artykułu na temat zbiórki w Państwa serwisie i Facebooku pozwoli dotrzeć do szerokiego kręgu osób, które z pewnością nie pozostaną obojętne na los Wiktorka. Dlatego serdecznie prosimy o pomoc w dotarciu do lokalnej społeczności. Na ten moment brakuje jeszcze 22 975 zł, a do końca zbiórki zostało 13 dni.  Każde 10 zł jest dla Wiktorka na wagę złota.

Wiktorka można wesprzeć poprzez stronę zbiórki „Komórki macierzyste moim ratunkiem” http://poprostupomagam.pl/index.php?option=com_jdonation&view=donation&campaign_id=68) lub wpłacając darowiznę:

Fundacja Po prostu Pomagam
Zawadówka 44A, Rejowiec 22-360
numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem: Darowizna dla Wiktorka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *