RN
TwitterFacebook

Krzysztof Bosak w Łomży!

Krzysztof Bosak z wizytą w Łomży. Kandydat na prezydenta Polski spotkał się z mieszkańcami miasta, zachęcał do aktywnego i świadomego głosowania. Przedstawił też swoją wizję Polski na najbliższe lata.

Sobotnie spotkanie odbyło się w Hotelu Gromada w Łomży. Na początku były prezes Młodzieży Wszechpolskiej a obecny lider Konfederacji Wolność i Niepodległość podkreślił w rozmowie z lokalnymi mediami, że aktualnie sprawą priorytetową jest zebranie wystarczającej liczby podpisów poparcia jego kandydatury w wyborach na prezydenta RP. Zgromadzonych zachęcał również, aby świadomie spełnili swój obywatelski obowiązek wyborczy.

Krzysztof Bosak był przekonany, że mobilizacja pozwoli uzbierać nawet milion podpisów, do czego przysłużyć się może internet. Trzy dni przed wizytą Krzysztofa Bosaka nad Narwią odbyła się specjalna konferencja prasowa w Białymstoku, gdzie działacze Konfederacji mówili o głównych proponowanych przez ich lidera planach zmian, między innymi większej swobodzie gospodarczej i działaniach wzmacniających suwerenność kraju. Część tego programu została powtórzona podczas spotkania w Gromadzie. Jednym z głównych punktów wizyty była dyskusja z mieszkańcami Łomży. Poruszano między innymi wątek mediów ogólnokrajowych i dalszych planów wyborczych.

Krzysztof Bosak pochodzi z Zielonej Góry. W 2000 roku wstąpił do Młodzieży Wszechpolskiej. Pięć lat później został jej prezesem do grudnia 2006 r. Zasiadał w Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu. Był też członkiem delegacji polskiego parlamentu do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. W latach 2006-2010 był również członkiem Rady Programowej TVP, pełniąc przez rok funkcję jej wiceprzewodniczącego.

pd / fot. AD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 − one =