RN
TwitterFacebook

LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża podsumował sezon 2017

Już po raz 17-ty zawiązani z Ludowym Łomżyńskim Klubem Sportowym „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA sponsorzy, samorządowcy, trenerzy, działacze, współpracownicy oraz zawodnicy spotkali się na podsumowaniu sezonu. Spotkanie zorganizowano w gościnnej restauracji Gracja w Starych Kupiskach.

Około 120-tu gości spotkało się, aby wziąć udział w przedstawieniu i podsumowaniu najlepszych wyników oraz podziękowaniu wszystkim, którzy przyczynili się do bardzo wysokich wyników z tego roku. Wśród zebranych byli min. prezesi PPB PREFBET Śniadowo- Jerzy Michalak i Dariusz Gomoliszek, wiceprzewodniczący sejmiku podlaskiego Jacek Piorunek, starosta łomżyńska Elżbieta Parzych, przewodniczący rady powiatu łomżyńskiego Jarosław Kulesza, olimpijczycy Krzysztof Piszczatowski i Karol Łebkowski oraz wielu innych znamienitych gości.

W 8-ciu kategoriach sponsorzy, trenerzy, współpracownicy oraz większość zawodników otrzymali pamiątkowe statuetki a medaliści Mistrzostw Polski nagrody ufundowane przez sponsora całej imprezy firmę PPB PREFBET ze Śniadowa. Po obejrzeniu 12-to minutowego filmu przedstawiającego wiele ciekawych wydarzeń mijającego roku rozdano 125 podziękowań. Po ciepłym posiłku przygotowanym przez Restaurację Gracja zawodnicy i trenerzy pozowali do wspólnego zdjęcia.

W 2017 roku zdobyliśmy: 9 medali mistrzostw Polski (1 złoty-6 srebrnych-2 brązowe /3 młodzieżowe-6 seniorów); Puchar Świata w towerruning (Piotr Łobodziński);
wicemistrzostwo świata w biegu przeszkodowym (Łobodziński);
awans drużyny przełajowców na Klubowy Puchar Europy w Portugalii – luty 2018;
4 osoby otrzymały Laur Łomżyński tj. 1-razową nagrodę prezydenta Łomży;
2 stypendia prezydenta Łomży , 5 osób spełniły kryteria za 2017;
urodziło się pierwsze dziecko w klubie – Anastazja Korytkowska.

Sportowo byliśmy w tym roku w 22 krajach Świata. Zorganizowaliśmy Miting Międzynarodowy z okazji 25-lecia PPB PREFBET Śniadowo – startowało 14 krajów w tym między innymi Erytea, Zambia, Nowa Zelandia, Australia. Zdobyliśmy 125 punktów w sporcie dzieci i młodzieży.

Plan na 2018: 20 krajów na mitingu, transmisja w TV na żywo – uzależnione od środków jakie uda się nam zebrać na ten cel. MPS 10 000 w Łomży , których jesteśmy organizatorem. Udział w pucharze Europy w biegach przełajowych w Portugalii.

AK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *