RN
TwitterFacebook

Łomża: Przyjdź na spotkanie z Mariką!

Gościem kolejnego spotkania autorskiego w Radiu Nadzieja będzie pochodząca z Łomży Marika – Marta Kosakowska. Artystka przyjedzie na spotkanie ze słuchaczami rozgłośni, aby m.in. promować swoją książkę „Antydepresanty”.

Będzie to 32. spotkanie autorskie w diecezjalnym radiu. Wstęp na spotkanie jest wolny, a podczas spotkania będzie możliwość nabycia najnowszej książki autorki (w promocyjnej cenie), a także rozmowy, zadawania pytań i zdobycia dedykacji.

Serdecznie zapraszamy 6 listopada (poniedziałek) do siedziby Radia Nadzieja w Łomży (ul. Sadowa 3). Początek spotkania o godz. 18.00. Spotkanie będzie transmitowane na radiowej antenie, a także na łamach naszego portalu. Serdecznie zapraszamy!

Marika Marta Kosakowska to pochodząca z Łomży autorka słów i muzyki, artystka sceniczna. Marika zaczynała w 2002 roku od brzmień reggae-soul. Na koncie ma książkę „Antydepresanty”, cztery płyty i liczne gościnne udziały. Kilka lat pracowała w radio i telewizji (m.in prowadziła The Voice of Poland). Nominowana do Fryderyków i Superjedynek. Występowała na największych krajowych festiwalach i wielokrotnie reprezentowała Polskę poza granicami: we Francji, UK, USA, Indiach, Chinach.

Partnerem spotkania jest Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *