RN
TwitterFacebook

Łomża: Zapisz się do Szkoły Uwielbienia!

Trwają zapisy na Szkołę Uwielbienia w Łomży. Wydarzenie zgromadzi kilka tysięcy osób z całej Polski. Konferencje wygłoszą ks. Krzysztof Kralka i Marcin Zieliński, a o oprawę muzyczną zatroszczy się zespół Razem za Jezusem z Lublina. Warto już teraz zarezerwować sobie czas i zaklepać miejsce. Szkoła uwielbienia już 22 i 23 czerwca!

W programie konferencje, dużo śpiewu i uwielbienia wraz z zespołem Razem za Jezusem. Oczywiście będzie też Msza Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie to czas integracji wspólnot Przyjaciół Oblubieńca i wszystkich, którzy będą się z nami modlić – zdradził ks. Michał Wyszyński, organizator spotkania.

Ks. Wyszyński opowiedział nam także o zaproszonych gościach: Ks. Krzysztof Kralka, pallotyn, jest dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji i moderatorem generalnym wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Od lat ewangelizuje, jeździ z rekolekcjami po Polsce i świecie głosząc Dobrą Nowinę. Marcin Zieliński jest osobą świecką oddaną posłudze słowa. Głosi, że Duch Święty działa z mocą także dziś.

Szkoła Uwielbienia jest nam potrzebna przede wszystkim po to, by uczyć się uwielbiać Boga we wszystkim, także w tym co dla nas nieraz bolesne i trudne. Bóg jest wielki, wspaniały i dobry i jest godzien uwielbienia zawsze. Tym uwielbienie różni się od dziękczynienia, że nie uwielbiamy Boga za coś, ale uwielbiamy Go w jego przymiotach, uwielbiamy Go przez wzgląd na niego samego – mówił ks. Wyszyński.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni, bez względu na to czy należą do konkretnych wspólnot czy też nie. Szkoła Uwielbiania odbędzie się w dniach od 22 do 23 czerwca w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży. Zapisy poprzez stronę www.snepallotyni.pl.

Beata Borkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *