RN
TwitterFacebook

Maciej Miecznikowski w Łomży! Przyjdź na koncert!

Prawdziwa gratka dla miłośników polskiej piosenki. W łomżyńskiej parafii pw. Bożego Ciała wystąpi gwiazda polskiej piosenki, Maciej Mieczkowski. Były wokalista takich zespołów jak Leszcze i Pudelsi, współpracujący z Piotrem Rubikiem, zaśpiewa tym razem popularne pieśni nawiązujące do 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W programie między innymi najpiękniejsze piosenki historyczne oraz przeboje z ekranów: „Pan Wołodyjowski”, czy też motyw muzyczny z filmu „Prawo i pięść” zrealizowanego w 1964 roku przez Jerzego Hoffmana, ze słowami Agnieszki Osieckiej i muzyką Krzysztofa Komedy. Przedłużamy świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości – podkreśla proboszcz parafii ks. Wojciech Nowacki. – Nasze wrażenia są bardzo pozytywne, zarówno od strony artystycznej i tej czysto ludzkiej. Maciej Miecznikowski to człowiek bardzo skromny i bezpośredni, w bardzo łatwy sposób nawiązuje kontakt z publicznością. Trudno mieć o nim inne zdanie.

Maciej Miecznikowski był wokalistą grupy Leszcze i zespołu Pudelsi. Współpracował też z Piotrem Rubikiem, był gwiazdą organizowanego przez Radio Nadzieja Festiwalu Tykocin Królewskie Śpiewanie. Jego koncert w łomżyńskiej parafii pw. Bożego Ciała już w najbliższą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

pd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *