TwitterFacebook

Maciej Miecznikowski wystąpi w Łomży

Maciej Miecznikowski wystąpi z koncertem kolędowym w parafii pw. Bożego Ciała w Łomży. Artysta ma na swoim koncie współpracę z Piotrem Rubikiem, był również gwiazdą tegorocznej edycji Festiwalu Królewskie Śpiewanie w Tykocinie. Dla łomżyńskiej publiczności wykona najpopularniejsze polskie kolędy i pastorałki, zapraszając do wspólnego śpiewania.

Proboszcz łomżyńskiej parafii pw. Bożego Ciała, ks. Wojciech Nowacki, podkreśla, że termin koncertu nie jest przypadkowy. – Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia jest momentem kończącym liturgiczne uroczystości Bożego Narodzenia i świętowanie w gronie rodzinnym. Z pewnością będzie to dobra okazja, by przyjść do nas całą rodziną i posłuchać śpiewaka tej klasy. Jesteśmy też bardzo szczęśliwi, że udało się wpisać Łomżę w trasę koncertową Macieja Miecznikowskiego – podkreśla ks. Nowacki.

Maciej Miecznikowski jest muzykiem i znanym prezenterem telewizyjnym. Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku, był liderem zespołu Leszcze. Otrzymał między innymi nagrodę Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Brał też udział w nagrywaniu oratorium Bartosza Gliniaka i Zbigniewa Książka „Siedem pieśni Marii”.

Koncert kolędowy z udziałem Macieja Miecznikowskiego odbędzie się w środę 26 grudnia w kościele pw. Bożego Ciała. Początek po Mszy świętej o godzinie 18:00.

pd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *