RN
TwitterFacebook

Mazowieckie. Blisko 600 popełnionych wykroczeń w sześć dni

Ponad 580 ujawnionych wykroczeń, 398 przekroczeń prędkości w tym 9 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym. Ponad 500 nałożonych mandatów, 33 zatrzymane dowody rejestracyjne, 2 pijanych kierowców i jeden na zakazie. To efekty pracy policjantów z mazowieckiej grupy SPEED z ostatniego tygodnia. 

Grupa SPEED na Mazowszu działa od lipca 2019 roku. Jednostka ma na celu przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom na drodze, a tym samym zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Doświadczeni policjanci mają zwracać uwagę na karygodne zachowania na drodze i być wszędzie tam, gdzie dochodzi do nielegalnych wyścigów oraz notorycznego przekraczania prędkości.

Przez ostatni tydzień (20-26 stycznia) policjanci ujawnili ponad 580 wykroczeń popełnionych przez kierujących, z czego 398 to przekroczenia prędkości. W tym 9 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym. Zatrzymali 33 dowody rejestracyjne, 2 pijanych kierowców i jednego, który kierował pomimo zakazu sądowego.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *