RN
TwitterFacebook

Msza z modlitwą o uzdrowienie już dziś!

Dziś w łomżyńskim kościele pw. św. Brunona z Kwerfurtu sprawowana będzie Msza święta z modlitwą o uzdrowienie. Zaproszeni są wszyscy, szczególnie ci, którzy odczuwają boleść na ciele lub duszy. Po Eucharystii planowana jest adoracja Najświętszego Sakramentu.

Fragmenty dotyczące uzdrowienia możemy wielokrotnie spotkać w Piśmie Świętym. Ks Michał Wyszyński ze wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca przywołuje List św. Jakuba – Spotkało kogoś z was nieszczęście? Niech się modli. Jest ktoś radośnie usposobiony? Niech śpiewa hymny. Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, aby się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana. Duchowny przypomina również, że uzdrowienie jest wyjątkowym darem wynikającym z łaski – Na łaskę nie zasługujemy, wynika z miłości Boga. Możemy przekonywać Boga wiarą, że tej właśnie łaski pragniemy. Bóg może jednego uzdrowić natychmiast, drugiemu każe poczekać, trzeciemu odejmie niespodziewanie inną troskę, np. uzdrowi duszę. Nie ma reguły.

Po Mszy świętej przewidziana jest adoracja Najświętszego Sakramentu z udziałem ks. Krzysztof Kralki, który na co dzień prowadzi Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Jest również Moderatorem Generalnym Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca, prowadząc przy tym szereg rekolekcji i spotkań modlitewnych. Msza święta z modlitwą o uzdrowienie w łomżyńskim kościele pw. św. Brunona z Kwerfurtu sprawowana jest w każdy trzeci wtorek miesiąca o godzinie 18:00.

pd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + eleven =