RN
TwitterFacebook

Msza z modlitwą o uzdrowienie sprawowana przez ks. Krzysztofa Kralkę

W każdy pierwszy wtorek miesiąca spotykają się na Eucharystii, później adorują Najświętszy Sakrament prosząc u uzdrowienie dusz i ciał. Mowa o Mszach z modlitwą o uzdrowienie, sprawowanych w kościele św. Brunona przez pallotyna, ks. Krzysztofa Kralkę.

Wielu ludzi w kontekście Mszy z modlitwą o uzdrowienie pyta o ich zasadność, skoro każda przeżyta  z wiarą Msza Święta przynosi umocnienie i uzdrowienie. Ks. Michał Wyszyński, posługujący w parafii św. Brunona przekonuje jednak, że warto brać udział w Mszach z modlitwą o uzdrowienie:

Jezus z pewnością chce naszego zbawienia. Chce żeby dusza człowieka była zdrowa, by jego serce było wolne. Często drogą do zaufania Jezusowi jest uzdrowienie ciała, dlatego Jezus pragnie uzdrawiać całego człowieka. Jezus najbardziej chce uzdrawiać nasze serce, a drogą do uzdrowienia serca jest często uzdrowienie dolegliwości fizycznych, które utrudniają nasze życie – mówi ks. Wyszyński.

Warto podkreślić, że uzdrowienia, które znamy z  Biblijnych opowieści dokonują się także dziś.

Jezus żyje i cały czas uzdrawia. Jego misja się nie skończyła. Powiedział nam, że pozostanie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Jesteśmy świadkami tego, mówimy o tym czego dotykały nasze ręce, co widziały nasze oczy. Widzimy łaski, których doświadczają ci, którzy zaufali Panu – dodaje ks. Wyszyński.

Jednym z przykładów uzdrowienia podczas Mszy z modlitwą uzdrowienie w kościele św. Brunona jest uleczenie błędnika ucha. Osoba chora miała wcześniej duże problemy z zachowaniem równowagi. Po Mszy z modlitwą o uzdrowienie objawy ustąpiły. Innym przykładem jest uzdrowienie z bardzo silnych i dokuczliwych bólów głowy.

Najbliższa Msza z modlitwą o uzdrowienie będzie odprawiona dziś (17.04) o godzinie 18 w kościele Św. Brunona w Łomży.

BB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *