RN
TwitterFacebook

ODDANIE33 – rekolekcje przygotowujące do całkowitego oddania się Matce Bożej

Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku. 8 września 2020 roku rozpoczynają się Ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje przygotowane przez Fundację Tota Tua oraz redakcję “Miłujcie się!”. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie. 

Dlaczego to robimy? Ponieważ słowa Jezusa: „OTO MATKA TWOJA” to słowa dla każdej i każdego z nas! 

Chcemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi.

To doświadczenie potrafi przemienić całe życie!

8 września to wyjątkowy dzień, bo to nie tylko urodziny Matki Bożej, ale także rocznica Jej objawień w Gietrzwałdzie. Dlatego wybraliśmy ten dzień na rozpoczęcie trzydziesto trzydniowych rekolekcji, które mają nas prowadzić do bliskości z Maryją i całkowitego oddania się Jezusowi przez Jej ręce. (33-dniowe rekolekcje można oczywiście rozpocząć w dowolnym terminie).

Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga oparta na Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Rekolekcje, przygotowane w ramach projektu ODDANIE 33 będą odbywać się za pośrednictwem mediów w następujących formach:

 1. Na specjalnie przygotowanej stronie  internetowej: www.oddanie33.pl – na której znajdują się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji.
 2. Codziennie rano – na wszystkich kanałach oraz stronach zaangażowanych w projekt ODDANIE 33 pojawią się gotowe teksty oraz materiały video z medytacją na dany dzień rekolekcji.
 3. Codziennie będą się odbywać dwie transmisje na żywo:
  1. o 20:00 na YouTube – z KANAŁU “Miłujcie się!” sygnał będzie przekazywany na wszystkie inne kanały YouTube, zaangażowane w projekt
  2. o 21:15 na Facebooku, na stronie “Miłujcie się!” – “rekolekcje dla zabieganych” (skrócona do 15 minut forma rekolekcji
 4. Codziennie rekolekcje będą transmitowane w rozgłośniach radiowych.

Rekolekcje rozpoczną się 8 września 2020 r. uroczystą mszą świętą w Gietrzwałdzie.

Organizatorzy

3 komentarzy

 1. Alicja Odpowiedz

  Witam.Gdzie można kupić książkę 33dniowe rekolekcje.

 2. Książka Odpowiedz

  Oto tak książka, można ją znależć w różnych księgarniach internetowych:
  Frederick W. Faber, 33-dniowe przygotowanie do zawierzenia się w duchową niewolę Maryi według św. Ludwika de Monforta, Kraków 2019 (lub lata wcześniejsze).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *