TwitterFacebook

Ojcowie Enrique i Antonello poprowadzą rekolekcje w Wyszkowie

Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie oraz wspólnota Theoforos zaprasza do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych prowadzonych przez o. Enrique i Antonello w dn. 13-15 kwietnia br. w Wyszkowie.

O. Enrique Porcu i o. Antonello Cadeddu – pochodzą z Sardynii (Cagliari), mają 35 lat kapłaństwa, żyją z ubogimi w slumsach São Paolo w Brazylii. Założyli w roku 2000 stowarzyszenie „Przymierze Miłosierdzia” (Alianca de Misericordia), obecne dziś w 52 miastach Brazylii, a także w Portugalii, we Włoszech, Francji, Belgii i w Polsce. 

Rodzina Przymierze Miłosierdzia gromadzi i jednoczy siły mężczyzn i kobiet, celibatariuszy i małżonków, kapłanów i ludzi świeckich. Wezwani przez Boga na różne sposoby ewangelizujemy i ufając w moc Ducha Świętego realizujmy wszelkie dzieła Miłosierdzia, na które pozwalają nam nasze siły. Naszą misją jest stać się żywą ekspresją miłości miłosiernej, rozlewającej się z serca naszego Boga, poprzez Swój Kościół, dla najbiedniejszych materialnie i duchowo – mówią o sobie członkowie stowarzyszenia.

Zapisy na rekolekcje odbywają się przez formularz zgłoszeniowy lub osobiście w Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie.

Więcej informacji o rekolekcjach można znaleźć na stronie internetowej wspólnoty Theoforos: http://wyszkow.theoforos.pl/rekolekcje-z-o-antonello-i-o-enrique/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *