RN
TwitterFacebook

Ostatnie miejsca na Sylwestra w Ostrowi Mazowieckiej!

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się na Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy w Ostrowi Mazowieckiej. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, wolnych pozostało dosłownie kilkanaście miejsc. Zabawę organizuje wspólnota Domowego Kościoła, przy współpracy duszpasterstwa i dobroczyńców. 

Zabawę poprowadzi profesjonalny wodzirej, który o 20:00 porwie wszystkie pary do poloneza. W ramach atrakcji przewidziano cały szereg konkursów, wykwintne dania, muzykę na żywo, nagrody rzeczowe oraz niespodzianki.

W Polsce istnieje jeszcze taki stereotyp, że każda uroczystość powinna zostać choć trochę pokropiona alkoholem. Chrzciny, komunie, wesela, nawet wigilie zakładowe kończą się piciem. Tymczasem można świetnie bawić się bez alkoholu i cały czas przybywa osób zainteresowanych taką właśnie formą zabawy – mówi Renata Brzozowska, zaangażowana w przygotowania.

Wśród gości honorowych znajdą się między innymi burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Jerzy Bauer i biskup Tadeusz Bronakowski – przewodniczący Zespołu ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych.

Organizatorzy planują zamknąć listę na 50 parach. Podkreślają przy tym, że bal może być również doskonałą alternatywą dla osób, które miały przykre doświadczenia z alkoholem a teraz szukają imprezy, na której nie będą musiały tłumaczyć się nikomu ze swojego życia i postanowień.

pd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 2 =