TwitterFacebook

Oświadczenie Andrzeja Korytkowskiego

OŚWIADCZENIE

Ze względu na odmowę (z różnych przyczyn) sprostowania przez portal 4lomza.pl dotyczących rzekomo „moich” wypowiedzi w artykule z 16 lutego („Trzeba pomyśleć a nie działać bezmyślnie”) pragnę poinformować wszystkich, którzy czytali ten artykuł, że z wyjątkiem pytania i mojej odpowiedzi – co to jest biuro zawodów nie zgadzam się z pozostałymi tam przedstawionymi sprawami. Moje odpowiedzi, intencje i sugestie w rozmowie z redaktorem były zupełnie inne niż są tam przedstawione – dokładnie na odwrót niż można przeczytać. Uważam pomysł przenosin Mosiru na stadion i zwiększenie ilości miejsc noclegowych w hostelu za świetny pomysł, a współpraca na linii Mosir- klub „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża jest bardzo dobra i nie zakłócą jej na pewno różnego rodzaju dziwne artykuły…..

Na tym chciałbym powyższą sprawę zakończyć i oficjalnie do niej nie wracać.
Natomiast jakiekolwiek wypowiedzi dla portalu 4lomza.pl będę od tej pory autoryzować.

Z poważaniem
Andrzej Korytkowski

2 kommentarze

  1. turbodymomen Odpowiedz

    Nie wygłupiaj się chłopie. Nic takiego w tym artykule nie powiedziałeś i nie masz co prostować. Prezydent tekstu nie zrozumiał i pewnie zadzwonił do Ciebie a teraz odwracasz kota ogonem. Daj spokój. Jak Cię portal pomówił, to idź do sądu i niech go ukarzą, a grzywnę przekażesz na łomżyński sport. Pokaż, że masz jaja a nie kończysz sprawę. No chyba, że coś tam powiedziałeś?

  2. tomek11111 Odpowiedz

    turbodymomen a co ty prezydenta w to mieszasz????to sprawa mosiru a nie urzędu miasta. nikt nie lubi jak mu się wkłada nie swoje słowa, więc chłop ma racje!!brawo Korytkowski nie daj się pismakom…w Łomży już wiedzą kto lubi tanie sensacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *