RN
TwitterFacebook

Otwarty wykład ks. dra Marka Dziewieckiego w Łomży

„Jak wychowywać dzieci i młodzież do wolności i trzeźwości” – to temat wykładu ks. dra Marka Dziewieckiego, który odbędzie się w najbliższy piątek (18 paźdzernika) w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży.

Utrata wolności przez popadanie w różnego rodzaju uzależnienia, to dzisiaj wielce naglący problem rodzin i wspólnot wymagający refleksji i pochylenia się
z wielką miłością i odpowiedzialnością nad tymi niezwykle ważnymi sprawami być, albo nie być naszego Narodu. Wielkim i cenionym znawcą problemów uzależnień, sposobów zapobiegania i ich rozwiązywania jest ks. dr Marek Dziewiecki.

Ks. dr Marek Dziewiecki jest wykładowcą psychologii i pedagogiki w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu, rekolekcjonistą i członkiem zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości. Jest autorem publikacji na temat wychowania, małżeństwa i rodziny, psychologii zdrowia oraz komunikacji międzyludzkiej.

Od wielu lat prowadzi też wykłady na Studium Życia Rodzinnego w Łomży. Regularnie gości w Łomży na spotkaniach z małżonkami, rodzicami i pedagogami.

Początek spotkanie piątek 18 października godz. 17.00. Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *